Projezte se s námi ke štíhlosti i lepšímu zdraví
Line-4.png

ANALÝZA TĚLA

Komplexní tělní analýza

je preventivní služba určená všem, kteří se zajímají o své zdraví a kondici. Jedná se o proměření na specializovaném přístroji určeném pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla, který byl vyvinut na základě klinických výzkumů a za pomoci nejnovějšího technologického vývoje. Následný výsledek je okamžitě zobrazen na displeji přístroje a tudíž během pár minut přesně zjistíme složení vašeho těla a budeme mít jasný přehled o tom, v jakém současném stavu se vaše tělo nachází.

Během měření zjistíme:
procento tělesného tuku – jde o množství vašeho celkového tuku v těle, jak podkožního, tak i v meziorgánového
celkové procento tělesné vody – je podíl všech tekutin ve vašem těle
hmotnost svalové hmoty – přestavuje hmotnost kosterního svalstva, hladkých svalů (srdce nebo trávicí ústrojí) i vody obsažené ve svalech
kvalitu kostí – úroveň kostních minerálů, množství kalcia
viscerální tuk – tuk v břišní dutině, který obklopuje orgány
bazální metabolickou spotřebu a metabolický věk – to nám poskytne informaci jak vaše tělo využívá živiny z potravin nebo je schopno spalovat nadbytečné tukové zásoby

Následně společně tyto vaše výsledky zkonzultujeme a popř. probereme možnosti řešení pro zlepšení vaší kondice.

stažený soubor
stažený soubor (1)

Komplexní tělní analýza spočívá v proměření na speciálním diagnostickém přístroji za účelem zjištění složení vašeho těla (množství tělesného tuku, svalové hmoty, vody v těle, bazální metabolismus atd.).

Závěrem výsledky vyhodnotíme a zkonzultujeme možná řešení pro zlepšení vaší kondice.

V celkové délce 30 minut.
Cena: 390 Kč

Line-4.png

ANALÝZA TĚLA

Vstupní konzultace

Vstupní konzultace je vždy prvním krokem na cestě za vaší lepší kondicí a optimální váhou. Jejím primárním cílem je porozumět vašim přáním a očekáváním.
Během této nezávazné konzultace se postupně proberou všechny aspekty vašeho současného životního stylu, které v danou chvíli ovlivňují vaši kondici. Budeme se věnovat vašim stravovacím návykům, pitnému režimu, energetickému výdeji, kvalitě spánku, míře stresu i odpočinku.
Podstatnou součástí této konzultace je i komplexní tělní analýza prováděna s pomocí specializovaného diagnostického přístroje. Tento přístroj dokonale vyhodnotí složení vašeho těla, jako je poměr tuků a svalů, hydrataci organismu, kvalitu kostí, bazální metabolickou spotřebu a metabolický věk.
Na základě těchto informací pak naši odborní poradci identifikují potenciální příčiny vaší současné kondice a navrhnou konkrétní postupy a strategie pro dosažení cílů s ohledem na váš životní styl i finanční možnosti. Celá konzultace trvá minimálně 90 minut a je klíčem k úspěšným a trvalým výsledkům všech našich klientů.

konzultace 1
Group 76

Vstupní osobní konzultace s nutričním specialistou trvá 90 minut a během ní společně probereme:
• váš současný jídelníček, možnosti a celkový životní styl
• vaše očekávání a cíle, kterých chcete ve své kondici dosáhnout
• komplexní tělní analýza na diagnostickém přístroji

Na základě těchto informací vám navrhneme konkrétní postupy a strategie s ohledem i na vaše finanční možnosti.

Cena: 990 Kč
Vstupní konzultaci lze udělat i online bez komplexní tělní analýzy.

Line-4.png

POTŘEBUJETE KILA SHODIT NEBO ZLEPŠIT KONDICI?

Hubnutí a kondice

Pokud toužíte po lepší kondici či optimální váze, kterou již nebude problém si nadále udržet, tak pouze změna jídelníčku nestačí. Náš přístup je proto zcela odlišný. Dlouholeté zkušenosti nás totiž dovedli k poznání, že pokud chceme dosáhnout trvale dobré kondice, je nezbytné se začít zabývat všemi oblastmi našeho životního stylu, ne pouze jídlem.
Proto od nás nikdy neuslyšíte slovo „dieta“. Dieta vždy bývá příliš omezující, frustrující a většinou je časově ohraničená. Změna životního stylu vás musí bavit, jedině tak je trvale udržitelná. Jsme toho názoru, že k lepší postavě i kondici, se člověk musí nejenom projíst, ale celkově změnit pohled sám na sebe i svět okolo.
A právě vstupní konzultace nám v tomto směru pomůže najít tu pravou příčinu vaší současné formy, aby naše společné následující kroky byly co nejefektivnější a dovedly nás k vytouženým trvalým výsledkům.

hubnutí 2
hubnutí 1

Individuální plán se sestavujeme pro každého klienta na základě informací ze vstupní konzultace. Jedná se o intenzivní spolupráci dle potřeb a záměru klienta.

Individuální plán vždy zahrnuje:
• vypracování individuálního režimového a stravovacího plánu
• osobní předání a vysvětlení tohoto plánu v délce 60 minut
• online podpora dle domluvy přes telefon, e-mail, WhatsApp nebo Skype
• recepty, návody, seznamy pro nákupy
• kontrolní osobní konzultace v délce 60 minut, vč. kontrolní komplexní tělní analýzy

Cena individuálních programů od 3.500 Kč

Line-4.png

JE TŘEBA PROČISTIT TĚLO

Detoxikace těla

Téma detoxikace je stále častěji diskutované téma, ale proč a kdy o jejím provedení vlastně vůbec začít uvažovat?
Pokud se cítíte dlouhodobě unaveni, máte trávicí nebo kožní problémy, hormonální nerovnováhu či jiné potíže, může být na vině právě nahromadění toxinů. V tomto případě je na pročištění vašeho těla ten nejvyšší čas.
Detoxikace je především ozdravný proces působící jako takový restart, kdy si naše tělo odpočine a nabere tak potřebnou sílu. Je velmi důležitým krokem i pro nastartování redukce nadváhy, jelikož pročištěné tělo lépe přijímá živiny a zlepšuje se tak celkový metabolismus.
Existuje mnoho různých způsobů a technik, jak detoxikaci provést, od popíjení bylinných čajů až po intenzivní dlouhodobé půsty. Vzhledem k tomu, že většina našich klientů zatím žádnou detoxikací do té doby neprošla, zvolili jsme zcela záměrně jednoduchý a nenáročný způsob, který zvládne opravdu každý. Přitom výsledky po jejím absolvování jsou naprosto ohromující.
Jedná se o tzv. řízenou očistu, která spočívá ve specificky upraveném 14denním jídelníčku, který je vždy ještě i individuálně přizpůsoben každému klientovi s ohledem na jeho zdravotní omezení. Po celou dobu samozřejmě na každého klienta odborně dohlížíme a celým procesem ho provázíme.

Body care, pregnancy or diet concept, female hands forming heart shape on the stomach
spinach-detox-drink-2022-11-17-00-32-02-utc

Detoxikace – očistná řízená dieta obsahuje:
• individuálně sestavený plán pro 14 denní očistný jídelníček
• osobní předání a vysvětlení tohoto plánu v délce 60 minut
• zákaznický servis v podobě online konzultací dle potřeby během celé doby detoxikace
• kontrolní osobní konzultace po ukončení detoxikace v délce 45 minut, vč. vyhodnocení výsledků detoxikace a doporučení jak si tyto výsledky i nadále udržovat

Cena: 1.990 Kč